Wyślij wiadomość
aboutus

Shenzhen YuanTe Technology Co., Ltd. (Safegas)

Shenzhen YuanTe Technology Co., Ltd. (Safegas) Shenzhen YuanTe Technology Co., Ltd. (Safegas) Shenzhen YuanTe Technology Co., Ltd. (Safegas) Shenzhen YuanTe Technology Co., Ltd. (Safegas) Shenzhen YuanTe Technology Co., Ltd. (Safegas)
1 2 3 4 5
Shenzhen YuanTe Technology Co., Ltd. (Safegas)
<-Video Images->
Rodzaj działalności: Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Oceania
marki: Safegas
Ilość pracowników: 100~120
Coroczne wyprzedaże: 5000000-8000000
Rok założenia: 2010
pc Export: 90% - 100%
O nas
Wprowadzenie

Założona w 2010 r. Shenzhen YuanTe Technology Co., Limited jest firmą, która koncentruje się na projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń i systemów monitorowania środowiska. Z „wykrywaczem gazu” jako produktem podstawowym, zakończyliśmy linię produkcyjną i rozwiązania dla różnych branż, takich jak ropa naftowa, chemiczna, medycyna, energia, ochrona środowiska, elektronika, inżynieria komunalna, rolnictwo i leśnictwo, sprzęt AGD itp. około 10 lat szybkiego rozwoju, YuanTe staje się wpływowym dostawcą sprzętu i systemów monitorowania środowiska na rynku krajowym i zagranicznym.

Przez lata YuanTe zawsze kładzie nacisk na koncepcję zarządzania: „Rynek jest zorientowany; Innowacja jest motywacją; Jakość do przeżycia; Rozwój do wzrostu ”. Dzięki przyjaznej, otwartej i surowej kulturze korporacyjnej oraz ustandaryzowanemu zarządzaniu, YuanTe gromadzi wiele talentów i buduje zespół zarządzający oraz zespół badawczo-rozwojowy. Wszyscy pracownicy dobrze współpracują w zakresie opracowywania produktów, produkcji i konserwacji, a także dogłębnie rozumieją koncepcję „zorientowanej na klienta” i kierują duchem usług poprzez działanie i zarządzanie firmą, aby zdobyć zaufanie i wsparcie klientów.

Istotą detektora jest dokładność. W zależności od lat doświadczenia w pomiarach i unikalnych rozwiązań, dzięki niezależnym badaniom i rozwojowi, rozwojowi współpracy i uczeniu się najnowszych technologii za granicą, produkty Unitec są zaawansowane na rynku krajowym i mogą konkurować z zagraniczną marką. Nieustannie poszukujemy rozwoju i postępu, starając się sprostać zróżnicowanym wymaganiom klientów.

Historia

2002 prezydent YuanTe wchodzi w branżę wykrywania gazu i rozpoczyna pracę jako inżynier

W 2008 r. Prezes YuanTe rozpoczął opracowywanie detektorów serii YT-95H

2010, seria YT-95H została pomyślnie opracowana, a Shenzhen Yuante Technology Co., Ltd. pomyślnie się zarejestrował.

2011, seria YT-1200H została z powodzeniem opracowana i wprowadzona na rynek

2013 seria SKY2000 została pomyślnie opracowana i wprowadzona na rynek

2014, przeniesiony do parku przemysłowego Gaochuangde i utworzono dział zagraniczny

2015 Got Otrzymałem certyfikat CE

2016 seria SKY6000 została pomyślnie opracowana i wprowadzona na rynek

2017 seria SKY8000 została pomyślnie opracowana i wprowadzona na rynek

2018, seria ssawek YT-95H została pomyślnie opracowana i wprowadzona na rynek i uzyskała certyfikat ISO

Usługa

Bezpłatne konsultacje przedsprzedażowe

YuanTe oferuje 24-godzinną szybką reakcję przedsprzedażową online i bezpłatne konsultacje. Odpowiemy na Twoje zapytanie 24 godziny x 7 dni i zapewniamy wsparcie techniczne za pośrednictwem poczty elektronicznej i połączeń telefonicznych na czas.

Ścisła kontrola jakości produkcji

Po zakończeniu produkcji detektor musi przejść ostatni rygorystyczny proces przeglądu i trudną linię pytań: czy rozwiązano wszystkie problemy związane z przeglądem projektu? Czy produkt spełnia standard doskonałości YuanTe? Czy wszystkie aprobaty zostały zabezpieczone? Czy można go wyprodukować po koszcie, który zapewnia prawdziwą wartość dla klienta? Dlatego przeprowadzimy test starzenia na wszystkich surowcach i PCB, a podczas produkcji dobrze skalibrujemy wszystkie detektory, na koniec, ale najważniejsze, mamy profesjonalny zespół kontroli jakości, aby sprawdzić komputer detektorów za pomocą jednego komputera przed wysyłką. Jeśli wszystkie testy zostaną zaliczone, produkt jest gotowy do noszenia nazwy Yuante.

Szybka dostawa 1-7 dni

Mamy masową produkcję i zapasy i gotowy przedmiot, dla tych przedmiotów oferujemy szybki czas dostawy 3-5 dni. W przypadku innych dużych zamówień i produktów na zamówienie będziemy traktować Cię jako klienta priorytetowego i po raz pierwszy wyprodukować ładunek.

Doskonała obsługa posprzedażna

Czas reakcji: po otrzymaniu reklamacji klienta zapewniamy całodobową pomoc techniczną po sprzedaży.

Jeśli klienci nie wiedzą, jak obsługiwać nasze detektory, zapewnimy całodobową obsługę online za pośrednictwem poczty elektronicznej, połączeń telefonicznych lub filmów. Jeśli klienci chcą sprzedawać nasze detektory na rynku krajowym jako dystrybutorzy, najpierw będziemy wspierać próbki zamówień dla klientów w celu przetestowania detektorów, a następnie zapewnimy szkolenia, aby nauczyć ich, jak instalować i sprzedawać detektory. Zajęcia szkoleniowe, w tym seria poradników z literatury, kurs wideo i wizyta w firmie.

Gwarancja: Wszystkie detektory objęte są 12 miesięczną gwarancją, bezpłatna naprawa przy prawidłowym działaniu. Dlatego bez względu na to, czy jesteś końcowym użytkownikiem czy dystrybutorem naszego detektora, nie musisz martwić się o jakość ani obsługę posprzedażną.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, prosimy o kontakt! Czekamy na Twoje pytania na nasz e-mail: sales01@szyuante.com i czekamy na współpracę z Tobą!

Nasz zespół

YuanTe łączy odpowiednie profesjonalne talenty i technologię, tworząc wysoko wykwalifikowany zespół profesjonalistów.Mamy dział sprzedaży, dział badań i rozwoju, dział kontroli jakości, dział obsługi posprzedażnej, dział produkcji i dział zasobów ludzkich.Wraz z rozwojem naszej działalności, witamy kolejnych przyjaciół.

 

Zespół R&D  

 

Chiny Shenzhen YuanTe Technology Co., Ltd. (Safegas) profil firmy 0                                                                          

Zespół sprzedaży

Chiny Shenzhen YuanTe Technology Co., Ltd. (Safegas) profil firmy 1

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkolenie jest podstawowym kursem dla wszystkich członków i będziemy organizować różne szkolenia, które pomogą nam poprawić nasze umiejętności i odkryć piękno życia.Cenimy czas, kiedy razem się uczymy i studiujemy.

 

                                                                          Nasz trening

 

Chiny Shenzhen YuanTe Technology Co., Ltd. (Safegas) profil firmy 2

 

Chiny Shenzhen YuanTe Technology Co., Ltd. (Safegas) profil firmy 3  

 

 

Na początku każdego miesiąca będziemy wyznaczać sobie własne cele i z góry ustalać nagrody.Jeśli jakakolwiek grupa osiągnie swoje cele, może cieszyć się nagrodami, które należą tylko do zwycięzcy.Kolorowe zajęcia na świeżym powietrzu.Ciesz się życiem!

 

Chiny Shenzhen YuanTe Technology Co., Ltd. (Safegas) profil firmy 4Chiny Shenzhen YuanTe Technology Co., Ltd. (Safegas) profil firmy 5

Szczegóły kontaktu